Partnerzy | testDNA premiumLEX
premiumLEX badania DNA dla wymagających więcej telefon
13 lat doświadczenia
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 13 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Zapewnienie Jakości Badań
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 48h
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Partnerzy

 


Partnerzy medialni 


logo genetyczne.pl

logo prekoncepcja.pl


Partnerzy medialni

poradnikzdrowie

W portalu PoradnikZdrowie.pl nasi eksperci:  Barbara Prokurat, ekspert ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa oraz Aleksandra Jezala-Stanek, specjalista genetyki klinicznej odpowiadają na pytania czytelników. Publikujemy tu również własne artykuły m.in. „Test DNA na ojcostwo w ciąży. Jak wygląda i jak bardzo jest pewny?” oraz „Analiza 16 czy 24 markerów DNA?„, „Jak wybrać dobre laboratorium genetyczne„.  Portal Poradnikzdrowie.pl jest liderem na rynku serwisów internetowych o tematyce zdrowotnej i zawiera treści dotyczące profilaktyki, metod leczenia, dbania o urodę i kondycję fizyczną. 


grupa wp logo

W ramach współpracy z Grupą Wirtualna Polska dostarczamy artykuły informacyjne związane z badaniami genetycznymi w serwisie Dzieci.pl, Parenting.pl oraz abcZdrowie.pl, np. „Ciąża po poronieniu – czy jest możliwa?„, Siła genów, czyli co dzieci dziedziczą po rodzicach?„, „Dlaczego testy na ojcostwo są tak pewne?„, „Bezpieczny test wykrywający choroby genetyczne od 10 tygodnia ciąży„, „Na czym polegają testy na ojcostwo i kto najczęściej je wykonuje?„, „Test DNA na ojcostwo można wykonać jeszcze w czasie ciąży„. Grupa WP jest liderem polskiego Internetu, dostarcza informacje, rozrywkę i usługi.


ineria

W ramach współpracy z Grupą Interia  dostarczamy artykuły informacyjne związane z badaniami genetycznymi w serwisie SwiatKobiety.pl, np. Analiza płodowego DNA – przełom w dziedzinie badań genetycznych„, „Jak ustalić ojcostwo po śmierci ojca?„, „Testy na ojcostwo. Co się dzieje z próbkami DNA w laboratorium?„. Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji.


logo genetyczne.pl

Genetyczne.pl to serwis, który ciągle się rozwija. Regularnie publikujemy w nim wartościowe materiały na temat różnych chorób o podłożu genetycznym, od tych często występujących po najrzadsze – np. zespołu Downa, zespołu Edwardsa, alkaptonurii, mukowiscydozy, zespołu Gilberta, zespołu Dravet daltonizmu czy rdzeniowego zaniku mięśni. W naszym serwisie znajdą Państwo także ciekawostki ze świata genetyki, informacje o aktualnych wydarzeniach oraz niezwykłe historie osób, które na co dzień zmagają się z chorobami genetycznymi. Mamy nadzieję, że czytając nasze artykuły, przekonają się Państwo, że genetyka jest jedną z najbardziej fascynujących dziedzin nauki, a przy okazji dowiedzą również, jakie tajemnice kryje w sobie ludzkie DNA.


badaniaprenatalne

W portalu badaniaprenatalne.pl nasi eksperci Aleksandra Jezala-Stanek, specjalista genetyki klinicznej oraz dr hab. n. med. Marcin Wiecheć konsultują artykuły, publikują teksty i odpowiadają na pytania czytelniczek: „Jak zrozumieć wyniki obliczonego ryzyka dla trisomii 21 w pierwszym trymestrze„, „Diagnostyka poronień a badania DNA„, „Zaburzenia płodności a poradnictwo genetyczne„, „Badania prenatalne – czy rzeczywiście należy się bać?„. Portal badaniaprenatalne.pl powstał w 2004 roku i dostarcza informacji o badaniach prenatalnych – na czym polegają, kiedy warto je zrobić i w jakich placówkach w Polsce są dostępne.


 


CERTYFIKATY