Test ojcostwa cena - premiumLEX | testDNA premiumLEX Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Test ojcostwa cena

Na cenę testu ojcostwa wpływa ilość analizowanych markerów DNA i certyfikaty laboratorium. Cena badania wiąże się też z obecnością profili genetycznych na rezultacie, jak również z ilością dostępnych stacjonarnych punktów pobrań próbek w miastach w całej Polsce

Test ojcostwa – cena w premiumLEX jest stała

premiumLEX dba o komfort i bezpieczeństwo klientów, dlatego mogą być Państwo pewni, że cena testu na ojcostwo będzie stała i niezmienna. Nie ma również żadnych ukrytych opłat, ani dopłat za przesyłkę czy badanie próbek innych niż wymazy z policzka. Dodatkowo każda próbka jest objęta ubezpieczeniem. To znaczy, że w sytuacji, gdy próbka nie będzie wystarczającej jakości (np. z powodu zbyt małej ilości DNA czy zanieczyszczenia) to analiza kolejnej jest bezpłatna.

Test ojcostwa cena – co na nią wpływa?

Wpływ na cenę testu ojcostwa ma głównie to, ile markerów jest analizowanych. W premiumLEX zawsze są to 24, co wyróżnia premiumLEX, ponieważ laboratoria zwykle badają tylko 16. Dzięki zwiększonej liczbie analizowanych markerów, mają Państwo gwarancję pewności wyniku nawet, gdy w badaniu biorą udział tylko 2 osoby – dziecko i domniemany ojciec. Analiza 24 markerów gwarantuje wynik, który wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Do sprawozdania z badania dołączone są profile genetyczne osób badanych, które są dowodem przeprowadzonej w laboratorium analizy.

W premiumLEX w stałej cenie analizowana jest każda próbka DNA. Oznacza to, że mogą to być wymazy z policzka, plamy krwi, wydzielina z nosa, szczoteczka do zębów lub golarka itp. Warto pamiętać, że tańsze badania obejmują zazwyczaj analizę tylko na podstawie wymazów z policzka, a zbadanie pozostałych materiałów konieczna jest dopłata.

Na cenę testu ojcostwa wpływa też rodzaj użytych do analizy odczynników. premiumLEX oferuje badania wykonane w oparciu o najwyższej jakości odczynniki firmy PROMEGA. Co więcej, w przypadku uzyskania wyniku wykluczającego ojcostwo, badanie wykonywane jest dwukrotnie. Certyfikaty uzyskane przez laboratorium świadczą o wysokiej jakości realizowanych badań.

W standardzie premiumLEX znajduje się obsługa klienta 7 dni w tygodniu. Mogą Państwo także umówić się na pobranie próbek w jednej z ponad 200 przychodni w całej Polsce. Zapewnia to komfort i dla klientów jest potwierdzeniem istnienia laboratorium. Tańsze badania są zwykle realizowane tylko drogą wysyłkową

Test ojcostwa – co wyróżnia premiumLEX?

Decydując się na test ojcostwa w premiumLEX mają Państwo zagwarantowaną konsultację wyniku z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Przy teście sądowym możecie również skorzystać z porady prawnej, a przy teście w ciąży łączonym z badaniem oceniającym zdrowie dziecka – porady genetycznej. Również wynik testu jest bardzo szybki – znany po 48 godzinach od czasu przekazania próbek. Istnieje możliwość wykonania badania Express – w 24 godziny.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 796 644 115

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00 oraz w dni wolne w godzinach 9.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 796 644 115