Badania ojcostwa z prestiżowym certyfikatem ISFG

ISFGInformacja prasowa, 17 lipca 2012

Po raz drugi firmie testDNA został przyznany certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Genetyki Sądowej ISFG, który stanowi potwierdzenie wiedzy naukowej w zakresie analiz genetycznych. Certyfikat ISFG przyznawany jest zazwyczaj Zakładom Medycyny Sądowej jako potwierdzenie skuteczności wykonywanych przez nie badań DNA na ojcostwo.

Firma testDNA Sp. z o.o. po raz pierwszy otrzymała tenże certyfikat jako jedyny prywatny podmiot oferujący badania ojcostwa na polskim rynku w 2009 roku. To najlepszy dowód na wysoką jakość oferowanych usług oraz nieustanne doskonalenie po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

„Przyznanie certyfikatu ISFG to dla nas wielki zaszczyt, ponieważ podkreśla, że jesteśmy tak samo wiarygodni jak Zakłady Medycyny Sądowej. Jakość oferowanych przez nas badań nie zmieniła się, niemniej jednak otrzymanie tak ważnego certyfikatu jest dokumentem poświadczającym o naszej niezawodności. Zarówno Klienci indywidualni, jak i instytucje Państwowe zlecając nam badanie mogą spać spokojnie.” – mówi Prezes Laboratorium Marcin Jaworek.

Laboratoria genetyczne poddają się ciągłym kontrolom, tak aby uzyskać atesty potwierdzające jakość wykonywanych usług. Liczne certyfikaty stawiają laboratorium w dobrym świetle, a Klienci zlecający badania mają pewność, że otrzymają wynik niebudzący żadnych zastrzeżeń.