Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Jak zrobić test zdrady?

Jeśli podejrzewasz, że Twoja druga połówka dopuszcza się zdrady, to teraz masz gotowe rozwiązanie na wyciągnięcie ręki. Test zdrady to badanie genetyczne, dzięki któremu w bardzo szybki i wygodny sposób sprawdzisz, czy Twój partner bądź partnerka jest Ci wierna! Na czym polega badanie zdrady? Jak zrobić test zdrady? Dowiedz się więcej!

Tego dowiesz się z poradnika:

Co to jest test zdrady?

Jak zrobić test zdrady? Zbierz próbki!

Jak zrobić test zdrady? Wypełnij formularz!

Jak zrobić test zdrady? Odeślij próbki do laboratorium!

Jak zrobić test zdrady? Opłać badanie!

Jak zrobić test zdrady? Odbierz wynik!

Co to jest test zdrady?

Test zdrady to bardzo proste badanie genetyczne, które składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to detekcja nasienia. Polega ona na badaniu przekazanej próbki pod kątem obecności śladów nasienia. Jeżeli w ramach detekcji nasienia Pacjent otrzyma wynik pozytywny, to istnieje możliwość rozszerzenia badania o drugi etap – czyli identyfikację osoby, od której pochodzi wykryte nasienie. Sprawdzenie od kogo pochodzi znaleziona sperma możliwe jest dzięki analizie profili genetycznych. Działa to na prostej zasadzie. Z dostarczonej próbki do pierwszego etapu badania pozyskuje się profil genetyczny. Następnie zleceniodawca badania dosyła kolejną próbkę (np. od siebie), celem wyodrębnienia kolejnego profilu genetycznego. W ten sposób dwa otrzymane profile porównuje się względem siebie – jeżeli nie pokryją się one oznacza to, że prawdopodobnie doszło do zdrady. Tak w skrócie wygląda przebieg badania od strony technicznej. Jak wykonać test zdrady? Podpowiadamy poniżej!

Jak zrobić test zdrady? Zbierz próbki!

Pacjenci zainteresowani testem zdrady bardzo często dopytują, jakie próbki najlepiej sprawdzą się do analiz.

Do najpopularniejszych próbek należą:

✅ bielizna
✅ ubrania
✅ fragmenty pościeli
✅ podpaski
✅ chusteczki
prezerwatywy
ręczniki papierowe

Jeżeli podejrzewasz, że masz inną próbkę, na której może znajdować się nasienie i chcesz ją zbadać – żaden problem! U nas zbadasz każdą próbkę. Pamiętaj jedynie, aby odpowiednio zabezpieczyć próbkę, zanim dotrze ona do laboratorium. W tym celu najlepiej włożyć znaleziony materiał do papierowej koperty.

Jak zrobić test zdrady? Wypełnij formularz!

Masz już przygotowane próbki? Co dalej? Kolejnym krokiem, który należy wykonać jest uzupełnienie odpowiednich dokumentów. Poniżej zamieszczamy formularz zlecenia badania, który możesz bezpłatnie pobrać i wypełnić. W rubryce „typ zlecanego badania” należy zaznaczyć opcję „detekcja nasienia”. Wypełniony formularz należy dołączyć do koperty z zebranymi próbkami.

Wzór formularza:

KLIKNIJ ABY WYDRUKOWAĆ FORMULARZ

Jak zrobić test zdrady? Odeślij próbki do laboratorium!

Gdy masz już przygotowane próbki, które chcesz wykorzystać do badań oraz jeśli wypełniłeś formularz zlecenia badania pozostaje Ci nic innego, jak tylko spakować wszystko do koperty zbiorczej i wysłać przesyłkę na adres laboratorium, który podajemy poniżej!

Adres wysyłkowy:

premium

PremiumLex
ul. Dulęby 7
40-833 Katowice

Jeżeli przed zleceniem testu zdrady chcesz uzyskać więcej informacji, to zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią! Odpowiemy na wszystkie pytania!

Nr tel: 665 761 161
Kontakt mailowy: premiumlex@testdna.pl

Jak zrobić test zdrady? Opłać badanie!

Aby laboratorium mogło jak najszybciej przystąpić do analiz konieczne jest opłacenie badania. W tym celu umożliwiamy płatność przelewem na konto, płatność na platformie Przelewy24 lub przelew tradycyjny. Koszt detekcji nasienia wynosi 350zł! W pilnych sytuacjach możliwe jest wykonanie badania express (do 24h), które kosztuje 450zł.

Dane do płatności:

PremiumLex
ul. Bocheńskiego 38 a
40-859 Katowice

Numer rachunku bankowego (mBank): 15 1140 1078 0000 5712 8100 2001

Tytuł przelewu: imię i nazwisko osoby zle­ca­jącej badanie

Dla osób wykonujących przelew z konta zagranicznego:.
iBAN: PL przed nr konta
SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

Jak zrobić test zdrady? Odbierz wynik!

Wynik testu zdrady otrzymasz maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu dostarczenia próbek do laboratorium. W ramach badania express czas oczekiwania wynosi zaledwie 24h. Wynik testu zdrady stwarza również pole do rozszerzenia badania o ustalenie profili genetycznych.

Pozytywny wynik detekcji nasienia umożliwia sprawdzenie od jakiej konkretnej osoby pochodzi zabezpieczona sperma. Takie badanie to niezbity dowód na to, że doszło do zdrady. Jeśli Twój profil genetyczny nie zostanie powiązany z próbką, na której zostało wykryte nasienie, wtedy odpowiedź jest jednoznaczna. Twoja druga połówka dopuściła się zdrady. Wynik testu zdrady coraz częściej wykorzystywany jest w sądach podczas procesów rozwodowych. Zrób test zdrady i odzyskaj spokój ducha.


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161