Badanie DNA na ojcostwo cena Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Badanie DNA na ojcostwo cena

Cena badania DNA na ojcostwo zależy przede wszystkim od ilości analizowanych markerów DNA, certyfikatów laboratorium oraz kontroli jakości. Wpływa na nią też obecność profili genetycznych na rezultacie badania i dostępność stacjonarnych przychodni, w których można pobrać próbki.

Badanie DNA na ojcostwo – cena w premiumLEX jest stała

premiumLEX dba o komfort i bezpieczeństwo klientów, zapewniając stałą cenę badań DNA na ojcostwo. Nie ma żadnych ukrytych opłat, ani dopłat za badanie próbek innych niż wymazy z policzka. Wszystkie próbki objęte są ubezpieczeniem. Oznacza to, że jeśli próbki nie będą wystarczającej jakości (np. z powodu ich zanieczyszczenia), analiza kolejnych jest bezpłatna.

Badanie DNA na ojcostwo – co wpływa na cenę?

Wpływ na cenę badania ma przede wszystkim liczba analizowanych markerów: w premiumLEX zawsze jest to 24, natomiast wiele laboratoriów bada jedynie 16. Wyższa liczba markerów gwarantuje pewność wyniku także wtedy, gdy w badaniu nie uczestniczy matka. Pozwala uzyskać wynik, który wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

W premiumLEX podstawowa cena badania obejmuje analizę dowolnych próbek DNA. Mogą to być wymazy z policzka, włosy, plamy krwi, niedopałki papierosów i wiele innych materiałów. Tymczasem tańsze badania wykonywane są zwykle tylko z wymazów z policzka, a zbadanie innych materiałów wiąże się z dopłatą.

Na cenę badania wpływa też rodzaj odczynników. Badania w premiumLEX przeprowadzane są z użyciem najwyższej jakości odczynników firmy PROMEGA. Co więcej, w przypadku uzyskania wyniku wykluczającego ojcostwo badanie wykonywane jest dwukrotnie. Z kolei certyfikaty uzyskane przez laboratorium świadczą o wysokiej jakości realizowanych badań.

W standardzie premiumLEX znajduje się obsługa klienta 7 dni w tygodniu oraz przedstawienie profili genetycznych na wyniku badania (stanowią one dowód rzetelnie wykonanej analizy). Klient może umówić się na pobranie próbek w jednej z ponad 200 przychodni w całej Polsce. Jest to dla niego komfortowe, a także stanowi potwierdzenie istnienia laboratorium. Tańsze badania są zwykle realizowane tylko drogą wysyłkową

Badanie DNA na ojcostwo – cena: co wyróżnia premiumLEX?

Wykupując badanie DNA na ojcostwo premiumLEX każdy klient ma w cenie konsultację wyniku z ekspertem ds. ustalania ojcostwa i pokrewieństwa. Przy teście sądowym może skorzystać z porady prawnej, a przy teście w ciąży łączonym z badaniem oceniającym zdrowie dziecka – porady genetycznej. Również wynik testu jest bardzo szybki – znany po 48 albo 24 godzinach od czasu przekazania próbek.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00 oraz w dni wolne w godzinach 9.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161