Badanie DNA na ustalenie ojcostwa | testDNA premiumLEX Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Badanie DNA na ustalenie ojcostwa

premiumLEX oferuje badanie DNA na ustalenie ojcostwa: prywatne, sądowe i w ciąży. Analizowane są 34 markery DNA, co gwarantuje zawsze pewny i jednoznaczny wynik. Wyklucza on ojcostwo w 100% lub potwierdza z prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Pobrane próbki mogą być dowolne – zawierające DNA osoby badanej – np. używany smoczek czy zużyta chusteczka higieniczna.

Badanie DNA na ustalenie ojcostwa na podstawie 34 markerów DNA i w 3-5 dni

Badanie DNA na ustalenie ojcostwa w premiumLEX wykonywane jest na podstawie aż 34 markerów DNA. Dzięki temu jego wynik jest zawsze pewny: nawet wtedy, kiedy w badaniu nie uczestniczy matka (np. po jej śmierci), a wyłącznie mężczyzna i dziecko. Laboratorium powtarza również badanie w sytuacji wykluczonego ojcostwa i wykonuje je wtedy na podstawie innych próbek DNA.

premiumLEX daje klientom gwarancję stałej ceny – wszystkie próbki są ubezpieczone. Oznacza to, że jeśli próbka będzie niewystarczającej jakości (np. będzie zanieczyszczona), analiza kolejnej jest bezpłatna. Wynik badania dostępny jest już po 3-5 dniach od dostarczenia próbek do testu, jednak istnieje również możliwość przyspieszenia terminu do 24 godzin.

Badanie DNA na ustalenie ojcostwa z wykorzystaniem dowolnych próbek

premiumLEX badanie DNA na ustalenie ojcostwa wykonuje z dowolnych próbek, w których znajduje się materiał genetyczny osób badanych. Klienci mogą przekazać np. wymazy z policzka, paznokcie ze skórkami, używaną szczoteczkę do zębów, używany smoczek, zużyte chusteczki higieniczne czy używaną maszynkę do golenia.

Dla wygody klientów próbki mogą zostać pobrane samodzielnie w domu (wystarczy zamówić specjalny zestaw) i przekazane do laboratorium pocztą albo kurierem (przesyłka w cenie badania). Można również udać się do przychodni lub placówki w pobliżu miejsca zamieszkania, gdzie próbki zostaną pobrane przez specjalistów.

Badanie DNA na ustalenie ojcostwa wykonane przez profesjonalistów

Każde badanie DNA na ustalenie ojcostwa wykonują doświadczeni specjaliści. Badanie obejmuje także indywidualną rozmowę z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, który odpowiada na pytania i wyjaśnia wynik.

Jeśli zamówiony jest test do celów sądowych, można skorzystać z porady prawnej, a jeśli test w ciąży – połączyć badanie z testem oceniającym zdrowie dziecka i skonsultować jego wynik z lekarzem genetykiem.

premiumLEX dba o komfort i dyskrecję, dlatego zestawy do pobierania próbek oraz wyniku mogą być na życzenie wysłane bez oznakowań i pieczątek. Co więcej, zostają przekazane pocztą, kurierem, do paczkomatu lub punktu – na dowolny adres. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa może być wykonane również anonimowo.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o testach DNA

+48 796 644 115

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-23.00 oraz w dni wolne w godzinach 8.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 796 644 115