Badanie na ojcostwo cena Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Badanie na ojcostwo cena

Cena badania na ojcostwo różni się w zależności od liczby badanych markerów DNA, certyfikatów uzyskanych przez laboratorium, a także kontroli jakości. Cena zależy też od dostępności stacjonarnych placówek, w których można umówić się na pobranie próbek, a także od przedstawienia profili genetycznych osób badanych na rezultacie testu.

Badanie na ojcostwo – cena w premiumLEX jest stała premiumLEX zapewnia stałą cenę badania na ojcostwo. Wszystkie próbki DNA objęte są ubezpieczeniem. Dzięki temu klient nie dopłaca za analizę drugiej próbki jeśli pierwsza będzie nieodpowiedniej jakości (np. okaże się być zanieczyszczona). W premiumLEX nie ma też dopłat w zależności od rodzaju próbek DNA – w standardowej cenie są wszystkie próbki: wymazy z policzka, włosy z cebulkami, plamy krwi oraz różne przedmioty używane przez badaną osobę (szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, sztućce, chusteczki higieniczne i inne). W premiumLEX nie ma żadnych ukrytych dopłat.

Badanie na ojcostwo – co jeszcze wpływa na cenę?

Na cenę badania na ojcostwo wpływa ilość badanych markerów DNA. W premiumLEX badane są 24 markery dzięki czemu wynik badania jest pewny i jednoznaczny. Wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem wynoszącym ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny według zaleceń Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Tymczasem inne laboratoria badają często tylko 16 markerów. Do wyniku badania w premiumLEX dołączane są profile genetyczne osób badanych, które są dowodem wykonanej analizy.

Cena badania ojcostwa związana jest też m.in. z czynnikami używanymi w analizie genetycznej. Badania premiumLEX oparte są na najwyższej jakości odczynnikach firmy PROMEGA. Co więcej badanie wykonywane jest dwa razy jeśli uzyskany wynik wyklucza ojcostwo. Potwierdzeniem jakości i pewności badań są certyfikaty laboratorium,

Tańsze badania zwykle realizowane są tylko drogą wysyłkową. premiumLEX udostępnia swoim klientom ponad 200 punktów pobrań w całej Polsce, w których umówić się można na pobranie próbek do badania. premiumLEX zapewnia też klientom wsparcie i szybką pomoc konsultantów 7 dni w tygodniu.

Badanie na ojcostwo – co jeszcze wyróżnia pemiumLEX?

Wynik badania na ojcostwo jest dostępny bardzo szybko – w 48 lub 24 godziny. Klienci premiumLEX w ramach badania na ojcostwo mogą skorzystać z indywidualnej rozmowy telefonicznej z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. W czasie rozmowy ekspert wyjaśnia im rezultat badań. Z kolei pomoc prawna jest proponowana przy badaniu z procedurą sądową.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00 oraz w dni wolne w godzinach 9.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161