Badanie ojcostwa cena Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Badanie ojcostwa cena

Cena badania ojcostwa zależy od liczby analizowanych markerów DNA, certyfikatów oraz kontroli jakości. Na cenę wpływa też przedstawienie profili genetycznych na wyniku badania i dostępność stacjonarnych punktów pobrań, w których można pobrać próbki do badania.

Badanie ojcostwa – cena w premiumLEX jest stała

premiumLEX dba o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów, zapewniając im stałą cenę badania ojcostwa. W premiumLEX nie ma żadnych ukrytych opłat, ani dopłat za kuriera, pobranie próbek czy badanie próbek innych niż wymazy z policzka. Co więcej, wszystkie próbki są objęte ubezpieczeniem. Dzięki temu kolejna analiza jest bezpłatna, jeśli pierwsza próbka okaże się być niewystarczającej jakości, np. z powodu zanieczyszczenia.

Badanie ojcostwa – co wpływa na cenę?

Na cenę badania ojcostwa wpływa przede wszystkim liczba analizowanych markerów genetycznych. W premiumLEX zawsze badane są 24, podczas gdy wiele innych laboratoriów bada ich 16. Analiza 24 markerów gwarantuje pewny wynik również wtedy, gdy badane są tylko dwie osoby (dziecko i potencjalny ojciec). Daje wynik, który wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem ponad 99,9999% – jest to rezultat pewny zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. W premiumLEX podstawowa cena obejmuje analizę dowolnych próbek DNA: wymazów z policzka, plam krwi, niedopałków papierosów, włosów z cebulkami i innych materiałów. Tańsze badania realizowane są często tylko z wymazów z policzka i konieczne są dopłaty za inne próbki.

Cena badania zależy też od odczynników używanych do analizy DNA. W premiumLEX badania wykonywane są z użyciem odczynników PROMEGA. Jeśli wynik wyklucza ojcostwo, badanie jest powtarzane z wykorzystaniem innych próbek. O wysokiej jakości badań świadczą też certyfikaty uzyskane przez laboratorium.

Co więcej, premiumLEX zapewnia wsparcie klientom 7 dni w tygodniu, do późnych godzin. Do wyniku dołączane są profile genetyczne, które świadczą o przeprowadzonej analizie. Klient może pobrać próbki samodzielnie w domu lub w jednej z ponad 200 przychodni w całej Polsce. Tymczasem tańsze badania można zwykle wykonać tylko drogą wysyłkową.

Badanie ojcostwa –co jeszcze wyróżnia premiumLEX?

Każdy klient premiumLEX ma zapewnioną indywidualną rozmową telefoniczną z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, który wyjaśnia wynik badania ojcostwa. Jeśli badanie wykonywane jest do celów sądowych, wówczas klient może dodatkowo skorzystać z porady prawnej. Wynik badań jest nie tylko pewny ale i szybki – standardowo dostępny jest już po 48 godzin od dostarczenia próbek do laboratorium. Można przyspieszyć go do 24 godzin.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00 oraz w dni wolne w godzinach 9.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161