Ile kosztuje test na ojcostwo? premiumLEX Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Ile kosztuje test na ojcostwo?

To ile kosztuje test na ojcostwo zależy od jego rodzaju oraz od liczby badanych markerów DNA i certyfikatów uzyskanych przez laboratorium. Na koszt badania wpływa też możliwość pobrania próbek w stacjonarnych punktach pobrań oraz czas oczekiwania na wynik badania.

Koszt testu na ojcostwo w premiumLEX jest stały

Komfort i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Dlatego premiumLEX zapewnia stały koszt testu na ojcostwo – nie ma żadnych ukrytych opłat, ani dopłat za przesyłkę czy pobranie próbek w przychodni. Co więcej, wszystkie próbki są ubezpieczone. Klient ma więc zagwarantowaną bezpłatną analizę drugiej próbki jeśli próbka np. będzie zanieczyszczona lub będzie zawierała za mało materiału genetycznego.

Ile kosztuje test na ojcostwo?

Koszt testu na ojcostwo różni się w zależności od tego czy test jest prywatny, do celów sądowych czy też przeprowadzany jest podczas ciąży. Na koszt wpływa również liczba analizowanych markerów. W premiumLEX zawsze jest ich 24, natomiast wiele laboratoriów bada ich jedynie 16. Rozszerzona analiza gwarantuje pewność wyniku również w sytuacji, gdy w badaniu biorą udział tylko dwie osoby (dziecko i ojciec). Zwiększenie liczby markerów do 24 pozwala uzyskać wynik, który wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Jest to wynik pewny zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

W premiumLEX na wyniku badania przedstawione są profile genetyczne, które świadczą o rzetelnie wykonanej analizie. Niektóre laboratoria ich nie udostępniają lub wymagają dodatkowej opłaty za ich przekazanie.

W premiumLEX koszt testu obejmuje analizę dowolnych próbek DNA. Mogą to być wymazy z policzka, włosy, plamy krwi, sztućce, maszynki do golenia, niedopałki papierosów i wiele innych. Tańsze testy wykonywane są zwykle tylko z wymazów z policzka, a zbadanie innych próbek wiąże się z dopłatą.

premiumLEX zapewnia pomoc i wsparcie 7 dni w tygodniu. Co więcej, klient może umówić się na pobranie próbek w jednej z ponad 200 przychodni w całej Polsce. Tańsze badania są zwykle realizowane tylko drogą wysyłkową.

Na koszt testu wpływa też rodzaj odczynników. Testy oferowane przez premiumLEX wykonywane są na najwyższej jakości odczynnikach PROMEGA. Ponadto, jeśli uzyskany wynik wyklucza ojcostwo, test wykonywany jest drugi raz z użyciem drugiej próbki. Certyfikaty laboratorium świadczą o wysokiej jakości badań.

Test na ojcostwo – co wyróżnia premiumLEX?

Wynik testu jest bardzo szybki. Dostępny jest już po 48 godzinach (licząc dni robocze od dostarczenia próbek do laboratorium) i przekazywany jest telefonicznie, mailem i listem. Zlecając test na ojcostwo premiumLEX klient może skorzystać z indywidualnej rozmowy z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, który wyjaśnia rezultat analiz. W ramach badania do celów sądowych premiumLEX proponuje klientom bezpłatną poradę prawną.

Zadzwoń i zamów badanie przez telefon

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00 oraz w dni wolne w godzinach 9.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161