Prywaty test na ojcostwo Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Prywaty test na ojcostwo

Prywaty test na ojcostwo jest łatwy i szybki w realizacji, a do badania wystarczy włączyć próbki pobrane od dwóch osób – dziecka i potencjalnego ojca. Jego wynik jest tak samo pewny, jak wynik badania o charakterze sądowym. Może on zostać wykorzystany w sądzie jako wstępny materiał dowodowy.

Prywatny test na ojcostwo wykonasz z dowolnej próbki DNA

Do prywatnego testu na ojcostwo nada się każdy rodzaj próbki, a więc zarówno wymaz ze śluzówki policzka, jak i mikroślad, czyli niewielka ilość materiału biologicznego zachowana na szczoteczce do zębów, maszynce do golenia, w cebulkach włosowych, na odzieży, bieliźnie, patyczku do czyszczenia uszu czy chusteczce z wydzieliną z nosa.

Pobranie próbek w domu– łatwe i komfortowe dla dziecka

Próbki pobierzesz łatwo i szybko za pomocą zestawu, który dostarczamy na dowolny adres. Pobranie próbek w domu, czyli w przyjaznym dziecku otoczeniu zapewni mu pełen komfort. Próbki są ubezpieczone, w razie nieprawidłowego pobrania wymazu, można dostarczyć kolejną próbkę do badania.

Jeśli zdecydujesz się na dyskretną formę przesyłki, zestaw wyślemy bez pieczątek i logo  laboratorium na kopercie. To Państwo decydują, gdzie ma zostać dostarczony zestaw: na adres domowy, do zakładu pracy lub inny adres, również za granicą. Może on czekać na Państwa w najbliższym paczkomacie lub w urzędzie pocztowym. Współpracujemy również z aptekami na terenie całej Polski, w których można zakupić nasze profesjonalne zestawy. Pobrane wymazy lub mikroślady wysyłają Państwo z powrotem do nas . Standardowo po 48 godzinach od przekazania próbek do oddziału laboratoryjnego wynik będzie gotowy. I przekazany  drogą telefoniczną, mailową lub listem poleconym, w sposób określony w formularzu zlecenia badania.

Pobranie próbek na miejscu w przychodni

Próbki do prywatnego testu ojcostwa można pobrać również na miejscu w przychodni. Możesz wybrać dogodną lokalizację, w jednej z ponad 200 placówek w całej Polsce. W umówionym terminie wykwalifikowany personel medyczny pobiera wymazy z policzków od uczestników badania. Do przychodni można również dostarczyć próbki mikrośladowe.

Gwarancja pewnego wyniku testu na ojcostwo

Dzięki analizie 24 markerów DNA jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu 1000 razy bardziej dokładny wynik niż po analizie 16 markerów. Jest to ważne, gdy w teście uczestniczą tylko dwie osoby.

O wysokiej jakości naszych analiz świadczy nie tylko zwiększona liczba badanych markerów, ale również liczne certyfikaty, które przyznały nam polskie i zagraniczne instytucje. Od lat poddajemy się bardzo restrykcyjnym kontrolom, po to aby móc wykonywać  badania DNA na najwyższym poziomie. Jakość naszych badań jest tak wysoka również dzięki nowoczesnej aparaturze i najlepszej jakości odczynnikom, na których pracujemy oraz dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów, który tworzy naszą kadrę.


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161