Test na ojcostwo - cena - premiumLEX | testDNA premiumLEX Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Test na ojcostwo cena

Cena testu na ojcostwo wiąże się z liczbą analizowanych markerów DNA i certyfikatami uzyskanymi przez laboratorium. Wpływa na nią też obecność profili genetycznych na rezultacie badania jak również ilość dostępnych stacjonarnych punktów pobrań próbek w różnych miastach.

Test na ojcostwo – cena w premiumLEX jest stała

premiumLEX dba o komfort i bezpieczeństwo klientów, dlatego mogą być Państwo pewni, że cena testu na ojcostwo będzie stała i niezmienna. Nie ma również żadnych ukrytych opłat, ani dopłat za badanie próbek innych niż wymazy z policzka. Dodatkowo każda próbka jest objęta ubezpieczeniem. Co to oznacza w praktyce? Jeśli próbka nie będzie wystarczającej jakości aby przeprowadzić analizę (np. z powodu zanieczyszczenia) to badanie kolejnej jest bezpłatne.

Test na ojcostwo cena – co na nią wpływa?

Wpływ na cenę testu na ojcostwo ma w dużej mierze liczba analizowanych przez laboratorium markerów. W premiumLEX zawsze są to 24. Dzięki większej ilości analizowanych markerów, gwarantujemy Państwu pewność wyniku nawet, gdy w badaniu bierze udział tylko ojciec z dzieckiem. Pozwala uzyskać wynik, który wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Do rezultatu badania dołączone są profile genetyczne badanych osób, które stanowią one dowód rzetelnie wykonanej analizy.

W premiumLEX podstawowa cena obejmuje analizę każdej próbki DNA. Mogą to być wymazy z policzka, plamy krwi, woskowina z ucha, wydzielina z nosa, szczoteczka do zębów lub golarka itp. Warto zwrócić uwagę, że inne laboratoria oferujące tańsze badania zazwyczaj wykonują analizę na podstawie wymazów z policzka, a zbadanie innych materiałów wiąże się z dopłatą.

Na cenę testu na ojcostwo wpływa także rodzaj wykorzystanych do analizy odczynników. Badania oferowane przez premiumLEX wykonywane są z użyciem najwyższej jakości odczynników firmy PROMEGA. Co więcej, w przypadku uzyskania wyniku wykluczającego ojcostwo, analiza wykonywana jest dwukrotnie. Certyfikaty uzyskane przez laboratorium świadczą o wysokiej jakości realizowanych badań.

W standardzie premiumLEX znajduje się obsługa klienta 7 dni w tygodniu. Mogą Państwo także umówić się na pobranie próbek w jednej z ponad 200 przychodni w całej Polsce. Z doświadczenia wiemy, że stanowi to duży komfortowe, a także potwierdzenie istnienia laboratorium. Tańsze badania są zwykle realizowane tylko drogą wysyłkową

Test na ojcostwo – co wyróżnia premiumLEX?

Wybierając test na ojcostwo w premiumLEX mają Państwo zagwarantowaną konsultację wyniku z ekspertem ds. ustalania ojcostwa i pokrewieństwa. Przy teście sądowym można również skorzystać z porady prawnej, a przy teście w ciąży łączonym z badaniem oceniającym zdrowie dziecka – porady genetycznej. Również wynik testu jest bardzo szybki – znany po 48 albo 24 godzinach od czasu przekazania próbek do laboratorium.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 796 644 115

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00 oraz w dni wolne w godzinach 9.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 796 644 115