Test na ojcostwo z mikrośladów Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Test na ojcostwo z mikrośladów

Pewny test na ojcostwo można wykonać praktycznie z każdej próbki DNA, uzyskując jednoznaczny wynik, który potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo. Badanie z mikrośladów takich jak np. włosy z cebulkami i szczoteczka do zębów można wykonać gdy nie mamy dostępu do badanej osoby np. po jej śmierci lub zależy nam na komforcie dziecka.

Jesteśmy laboratorium, które bada największą ilość mikrośladów. Dzięki temu, że DNA zawarte w komórkach ciała jest wszędzie takie samo, jesteśmy w stanie wyizolować je z takich przedmiotów, jak: szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, chusteczki z wydzieliną z nosa, pośliniony znaczek pocztowy, sperma (na bieliźnie, ze zużytej prezerwatywy), ślady krwi (z tamponu, podpaski, paska z glukometru), włosy z cebulkami, sztućce, szklanka, puszka po napoju, guma do żucia, niedopałek papierosa, smoczek/ gryzak dziecięcy oraz wielu innych…

Ubezpieczenie próbek w cenie

Wszystkie próbki, które udostępniają nam Państwo do analizy objęte są ubezpieczeniem. Dlatego w razie gdyby okazało się, że dany przedmiot jest np. za bardzo zanieczyszczony albo zdegenerowany, przebadamy kolejną próbkę.

Wynik badania i zestaw testowy możemy przekazać dyskretnie

Wszyscy nasi pacjenci  mają zagwarantowaną pełną anonimowość. Dane osobowe uczestników badania nie są wymagane do zlecenia prywatnego testu na ojcostwo z mikrośladów. Ponadto, domowy zestaw do pobrania materiału DNA możemy wysłać do Państwa w formie dyskretnej przesyłki kurierskiej lub Pocztą Polską – nadawcą stanie się osoba prywatna, a na kopercie nie będzie nazwy czy logotypu laboratorium). Zestaw możemy dostarczyć do domu również na sobotę. W podobny sposób, już po zakończeniu analizy, możemy przekazać również sam wynik. Nie trzeba odsyłać przygotowanych próbek pocztą, mogą je Państwo przynieść bezpośrednio do lokalnego punktu pobrań. W nim też uzyskają Państwo informację o wyniku badania.

Nie udostępniamy danych osobowych naszych zleceniodawców, wszelkich informacji (np. przez telefon) udzielamy po upewnieniu się, że rozmawiamy z właściwą osobą – pacjent ustala dla siebie hasło bezpieczeństwa, które wpisuje do formularza zamówienia badania, a my przed przekazaniem np. wyniku, prosimy go o jego podanie.

Jak pobrać i w czym odesłać mikroślady

Do pobrania próbki mikrośladowej posłuży nasz domowy zestaw. Zamawiają go Państwo telefonicznie albo za pośrednictwem formularza elektronicznego. Najlepiej jeśli pobraną próbkę zabezpieczą Państwo do wysyłki w papierowej kopercie lub pojemniku na mocz, a następnie odeślą w ciągu 2-3 dni na adres laboratorium z dołączonymi dokumentami zlecenia badania – formularz zamówienia badania dostępny jest na naszej stronie internetowej.


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161