Testy na ojcostwo cena - premiumLEX Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Testy na ojcostwo cena

Cena testów na ojcostwo ma związek m.in. z liczbą analizowanych markerów DNA, a także certyfikatami jakości uzyskanymi przez laboratorium. Wpływa na nią też obecność profili genetycznych na rezultacie badania oraz ilość dostępnych stacjonarnych punktów pobrań próbek w różnych miastach.

Testy na ojcostwo – cena w premiumLEX jest stała

premiumLEX dba o komfort i bezpieczeństwo klientów, dlatego możecie być Państwo pewni,  cena testów na ojcostwo będzie stała i niezmienna. Nie ma również żadnych ukrytych opłat, ani dopłat za badanie próbek innych niż wymazy z policzka czy np. przesyłkę wyniku. Dodatkowo każda próbka jest objęta ubezpieczeniem. Co to oznacza w praktyce? Jeśli próbka nie będzie wystarczającej jakości (np. z powodu zanieczyszczenia lub zbyt małej ilości DNA) to kolejna jest bezpłatna.

Testy na ojcostwo cena – co na nią wpływa?

Wpływ na cenę testów na ojcostwo ma przede wszystkim ilość analizowanych markerów: w premiumLEX zawsze są to 24, co dodatkowo wyróżnia premiumLEX, ponieważ inne laboratoria najczęściej badają tylko 16. Dzięki większej liczbie analizowanych markerów, zyskują Państwo pewność wyniku nawet gdy uczestniczy tylko ojciec z dzieckiem. Wynik wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. W premoimLEX na sprawozdaniu z badań przedstawione są profile genetyczne, które są dowodem przeprowadzonej analizy.

Cena testów na ojcostwo obejmuje analizę dowolnych próbek DNA. Mogą to być wymazy z policzka, plamy krwi, wydzielina z nosa, szczoteczka do zębów lub maszynka do golenia i inne. Warto pamiętać, że inne tańsze badania zazwyczaj obejmują analizę wymazów z policzka, a za zbadanie innych materiałów trzeba dopłacić.

Na cenę testów wpływa też rodzaj użytych do analizy odczynników. Badania premiumLEX wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej jakości odczynników firmy PROMEGA. W przypadku uzyskania wyniku wykluczającego ojcostwo badanie wykonywane jest dwukrotnie. Certyfikaty laboratorium świadczą o wysokiej jakości realizowanych badań.

W standardzie premiumLEX znajduje się obsługa klienta 7 dni w tygodniu. Możecie Państwo także umówić się na pobranie próbek w jednej z ponad 200 przychodni w całej Polsce. Jest do dla klientów jest to komfortowe i stanowi potwierdzenie istnienia laboratorium. Tańsze badania są zwykle realizowane jedynie drogą wysyłkową

Testy na ojcostwo – co wyróżnia premiumLEX?

Zlecając testy na ojcostwo w premiumLEX mają Państwo w cenie konsultację wyniku z ekspertem ds. ustalania ojcostwa i pokrewieństwa. W czasie indywidualnej rozmowy telefonicznej wyjaśnia przebieg analiz i odpowiada na Państwa pytania. W przypadku testu do celów sądowych można skorzystać z porady prawnej. Wynik testu dostępny jest już w 48 godzin od dostarczenia próbek do laboratorium, istnieje możliwość przyspieszenia analiz nawet do 24 godzin,

Zamów badanie przez telefon

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00 oraz w dni wolne w godzinach 9.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161