Testy ojcostwa cena - premiumLEX Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Testy ojcostwa cena

Cena testów ojcostwa zależy przede wszystkim od ilości analizowanych markerów DNA, certyfikatów laboratorium oraz kontroli jakości. Wpływa na nią też obecność profili genetycznych na rezultacie badania i dostępność stacjonarnych przychodni, w których można pobrać próbki do badania.

Testy ojcostwa – cena w premiumLEX jest stała

Testy ojcostwa w premiumLEX to komfort i bezpieczeństwo. Zapewniamy stałą cenę badań DNA na ojcostwo. Nie ma żadnych ukrytych opłat, ani dopłat za przesyłkę czy badanie próbek innych niż wymazy z policzka. Wszystkie próbki objęte są ubezpieczeniem. W praktyce oznacza to, że jeśli próbki nie będą wystarczającej jakości (np. z powodu ich zanieczyszczenia lub niewystarczającej ilości DNA), analiza kolejnych jest bezpłatna.

Testy ojcostwa –  co wpływa na cenę?

Cena testów zależy od ilości analizowanych markerów. Badania premiumLEX oparte są o 24 markery, co gwarantuje wynik, który wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Na wyniku przedstawione są profile genetyczne osób badanych, które stanowią dowód rzetelnie wykonanej analizy.

Standardowa cena testu obejmuje analizę dowolnych próbek DNA, takich jak wymazy z policzka, szczoteczki do zębów, słomki z napojów, włosy z cebulkami, plamy krwi, szklanki czy niedopałki papierosów i inne. Warto zauważyć, że tańsze badania wykonywane są zwykle tylko z wymazów z policzka, natomiast zbadanie innego rodzaju próbek DNA, wiąże się z dopłatą.

Na cenę wpływa też rodzaj użytych do analizy odczynników. Testy ojcostwa premiumLEX przeprowadzane są z użyciem najwyższej jakości odczynników firmy PROMEGA. Co więcej, w przypadku uzyskania wyniku wykluczającego ojcostwo badanie wykonywane jest ponownie z innych próbek. Certyfikaty uzyskane przez laboratorium dowodzą wysokiej jakości realizowanych badań.

W standardzie premiumLEX znajduje się obsługa klienta 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, klient ma możliwość umówienia się na pobranie próbek w jednej z ponad 200 przychodni w całej Polsce. Jest to dla niego komfortowe, a także stanowi potwierdzenie istnienia laboratorium. Tańsze badania są zwykle realizowane tylko drogą wysyłkową.

Testy ojcostwa – co wyróżnia premiumLEX?

Klient  premiumLEX może skorzystać z indywidualnej rozmowy z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Wyjaśnia on rezultat analiz i ich przebieg. Test ojcostwa do celów sądowych obejmuje również telefoniczną poradę prawną. Wynik testu jest bardzo szybki – znany po 48 albo 24 godzinach od czasu przekazania próbek do laboratorium.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00 oraz w dni wolne w godzinach 9.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161