Ustalenie ojcostwa badania Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Ustalenie ojcostwa badania

Genetyczne badania to najpewniejsza metoda ustalenia ojcostwa – szczególnie przy użyciu 24 markerów DNA. premiumLEX korzysta z tej liczby markerów, oferując testy w ciąży, prywatne i sądowe. Próbki do takiego badania mogą być dowolne – wystarczy mała ilość materiału genetycznego, np. dostępna na używanej szczoteczce do zębów. Wynik znany jest już w 48 godzin.

Ustalenie ojcostwa – badania na podstawie 24 markerów DNA w 48 godzin

Badanie 24 markerów DNA pozwala uzyskać każdorazowo całkowicie pewny wynik, który jest wiarygodny także w sytuacji badania wyłącznie dwóch osób – mężczyzny i dziecka. Taka liczba markerów pozwala wykluczyć ojcostwo w 100% lub potwierdzić z prawdopodobieństwem wynoszącym ponad 99,9999% co oznacza pewny wynik zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Jeśli ojcostwo zostanie wykluczone, premiumLEX bada kolejną próbkę i przeprowadza test jeszcze raz – dzięki temu klient ma dodatkową pewność, a cena pozostaje niezmienna. Wynik odebrać można po 48 godzinach od czasu oddania próbek do laboratorium lub w niektórych przypadkach jeszcze szybciej (badanie express wykonywane jest w 24 godziny).

Ustalenie ojcostwa – badania z wykorzystaniem dowolnych próbek

Niezależnie od rodzaju próbek wynik testu DNA zawsze będzie pewny. Oznacza to, że można przekazać do laboratorium zarówno wymazy z policzka, jak i m.in. używaną maszynkę do golenia, zużytą gumę do żucia, używany smoczek, włosy z cebulkami czy paznokcie ze skórkami. Pobranie próbek może odbyć się w domu lub w placówce w pobliżu miejsca zamieszkania. Wybór należy do klienta oraz rodzaju testu (test sądowy wymaga pobrania próbek w przychodni).

Ustalenie ojcostwa – badania realizowane przez profesjonalistów

Ustalenie ojcostwa odbywa się w laboratorium z dużym doświadczeniem – pracują w nim wyłącznie doświadczeni specjaliści. Koszt badania zawiera również konsultację wyniku z ekspertem ds. ustal­e­nia ojcostwa i pokrewieństwa. Przy zamówieniu badań do celów sądowych w cenie znajduje się porada prawna. Ustalenie ojcostwa w ciąży to natomiast możliwość wykonania jednocześnie badania oceniającego zdrowie dziecka i zyskania konsultacji z lekarzem genetykiem.

Badanie prywatne może zostać wykonane anonimowo. Dbając o dyskrecję, premium-LEX umożliwia również przesłanie zestawu do pobierania próbek oraz wyniku w kopercie bez pieczątek laboratorium. Taka przesyłka może być wysłana na dowolny adres, do paczkomatu, punktu, kurierem lub w taki sposób, w jaki zażyczy sobie klient.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-23.00 oraz w dni wolne w godzinach 8.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161