Ustalenie ojcostwa koszty Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Ustalenie ojcostwa koszty

Koszty testów w kierunku ustalenia ojcostwa są różne w zależności od liczby badanych markerów genetycznych, certyfikatów i przeprowadzanych kontroli jakości. Koszty zależne są też od takich czynników jak dostępność punktów pobrań czy udostępnienie profili genetycznych na rezultacie analiz. 

Ustalenie ojcostwa – koszty w premiumLEX są stałe

premiumLEX zapewnia stałe koszty testów na ustalenie ojcostwa. Klient ma gwarancję na wszystkie próbki (wymazy z policzka, włosy z cebulkami, niedopałki papierosów i inne). Oznacza to, że jeżeli konieczne będzie powtórzenie analiz (np. przez zanieczyszczenie próbek, zbyt małą ilość DNA), dla klienta będą one bezpłatne). W premiumLEX podstawowa cena obejmuje wszystkie próbki, tymczasem tańsze badania realizowane są zwykle tylko na wymazach z policzka (badanie innych próbek wiąże się z dopłatą).

Ustalenie ojcostwa – co jeszcze wpływa na koszty?

Na koszty testów na ustalenie ojcostwa wpływa liczba badanych markerów. Badania premiumLEX oparte są aż o 24 markery DNA, tymczasem inne laboratoria często analizują ich tylko 16. Rozszerzenie badania o większą liczbę markerów pozwala uzyskać pewny i jednoznaczny wynik również w sytuacji, gdy badane są tylko dwie osoby – dziecko i potencjalny ojciec. Test na ojcostwo z 24 markerów DNA wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny według Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Co więcej, do wyniku badania w premiumLEX dołączane są profile genetyczne. Są one dowodem rzetelnie wykonanej analizy. Wybierając laboratorium warto o nie dopytać ponieważ nie zawsze są udostępniane lub wiąże się to z dopłatą.

Koszty ustalenia ojcostwa związane są też z odczynnikami, sprzętem laboratoryjnym i certyfikatami. premiumLEX oferuje badania realizowane z wykorzystaniem najwyższej jakości odczynników firmy PROMEGA. Badanie wykonywane jest dwa razy w przypadku wykluczenia ojcostwa, w sprawdzonym laboratorium z licznymi, prestiżowymi certyfikatami. 

Tańsze badania dostępne są zwykle tylko drogą wysyłkową. premiumLEX umożliwia swoim klientom pobranie próbek nie tylko w domu, ale i w ponad 200 przychodniach w całek Polsce. 

Ustalenie ojcostwa – wsparcie i pomoc ekspertów

Klienci premiumLEX mogą skorzystać z pomocy i wsparcia konsultantów 7 dni w tygodniu. Wynik badania przedstawia ekspert ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa w czasie indywidualnej rozmowy telefonicznej. Ci klienci, którzy wybiorą badanie do celów sądowych mogę skorzystać też z bezpłatnej porady prawnej. 

Zadzwoń i dowiedz się więcej

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-23.00 oraz w dni wolne w godzinach 8.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161