Ustalenie ojcostwa testy DNA Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Ustalenie ojcostwa testy

W ofercie premiumLEX znajdują się testy ojcostwa: prywatne, sądowe oraz w ciąży. Badania opierają się na analizie aż 24 markerów DNA – wynik jest więc pewny i jednoznaczny. Wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem wynoszącym ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. 

Dla rezultatu nie ma również znaczenia pobrana próbka, którą może być dowolny materiał z DNA osoby badanej, np. używana szczoteczka do zębów, maszynka do golenia czy niedopałki papierosów.

Ustalenie ojcostwa – testy na podstawie 24 markerów DNA w 48 godzin

premiumLEX oferuje badania ojcostwa zawsze na podstawie 24 markerów DNA. Gwarantuje to pewny wynik – nawet w momencie, kiedy bada się wyłącznie mężczyznę i dziecko. Dodatkową pewność wyniku zapewnia powtórne wykonanie testu (na podstawie innych próbek) w sytuacji, w której ojcostwo zostaje wykluczone. Na życzenie klienta test powtarza się również przy wyniku potwierdzającym.

Wszystkie próbki są ubezpieczone i klienci otrzymują gwarancję stałej ceny nawet wtedy, kiedy potrzebne będzie ponowne pobranie próbek (np. z powodu zanieczyszczenia). Wynik dostępny jest już w 48 godzin (liczone są dni robocze) od czasu dostarczenia próbek do laboratorium, a w razie potrzeby – nawet szybciej (24 godziny).

Ustalenie ojcostwa – testy z wykorzystaniem dowolnych próbek

Do ustalenia ojcostwa premiumLEX wykorzystuje dowolne próbki przekazane przez klientów, z których można wyizolować DNA osób badanych. Mogą być to wymazy z policzka, włosy z cebulkami, używany smoczek, zużyta szczoteczka do zębów, używana maszynka do golenia, chusteczki higieniczne ze śladami wydzieliny z nosa czy używane sztućce. Próbki pobrać można samodzielnie w domu i przekazać do laboratorium pocztą lub kurierem (przesyłka jest bezpłatna) lub w placówce medycznej najbliżej miejsca zamieszkania. Gwarantuje to wygodę i szybkość.

Ustalenie ojcostwa – testy wykonane przez profesjonalistów

Każdy test wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów i dokładnie przez nich sprawdzany. Co więcej, badanie zawiera również konsultację z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, który wyjaśnia jak przebiegło badanie i pomaga w analizie wyniku. Przy teście sądowym klienci mogą skorzystać z porady prawnej, natomiast ustalenie ojcostwa w ciąży może być połączone z badaniem oceniającym zdrowie dziecka i konsultacją z lekarzem genetykiem. Zarówno zestaw do pobierania próbek w domu, jak i wynik testu na życzenie klienta zostają wysłane na dowolny adres lub do punktu czy paczkomatu w przesyłce bez pieczątek laboratorium. Istnieje również możliwość przeprowadzenia testów anonimowo. premiumLEX zapewnia dyskrecję i komfort na każdym etapie realizacji badania.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej o testach DNA

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-23.00 oraz w dni wolne w godzinach 8.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161