Test na ustalenie ojcostwa Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Test na ustalenie ojcostwa

Test DNA jest najpewniejszą metodą potwierdzenia lub wykluczenia ojcostwa. premiumLEX oferuje klientom testy na ustalenie ojcostwa: prywatne (z dowolnych próbek DNA), sądowe oraz w ciąży. Analizuje się aż 24 markery DNA, dzięki czemu rezultat za każdym razem jest wiarygodny i jednoznaczny. Potwierdza on biologiczne ojcostwo z prawdopodobieństwem ponad 99,9999% lub wyklucza ze 100% pewnością. Taki rezultat jest zgodny z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Test na ustalenie ojcostwa na podstawie 24 markerów DNA i w 48 godzin

Wykonując test na ustalenie ojcostwa, premiumLEX korzysta z analizy 24 markerów DNA. Umożliwia to zagwarantowanie pewności wyniku, niezależnie od tego, czy badana jest również matka (można pobrać próbki tylko od dziecka i mężczyzny). Jeśli wynik testu wyklucza ojcostwo, test wykonywany jest raz jeszcze z użyciem innych próbek. premiumLEX zapewnia stałą cenę – powtórzenie badania i ponowne pobranie próbek (np. jeśli próbki okażą się być zanieczyszczone) nie jest dodatkowo płatne. Rezultat testu znany jest już po 48 godzinach od momentu przekazania próbek, a ten czas można w sytuacjach skrócić do 24 godzin.

Test na ustalenie ojcostwa – można wykorzystać dowolne próbki DNA

Wynik testu jest zawsze pewny – niezależnie od tego, jakie próbki zostają wykorzystane. Musi znajdować się na nich materiał genetyczny osób badanych. Wykorzystuje się np. wymazy z policzka, włosy z cebulkami, zużytą szczoteczkę do zębów, używany przez dziecko smoczek czy używaną maszynkę do golenia. W zależności od potrzeb i preferencji, próbki mogą być pobrane samodzielnie w domu (po zamówieniu specjalnego zestawu) lub w przychodni.

Test na ustalenie ojcostwa – dyskretnie, ze wsparciem ekspertów

Każdy test na ustalenie ojcostwa wykonywany jest przez profesjonalistów, a w cenie badania klient może skorzystać również z telefonicznej konsultacji z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Przy teście sądowym istnieje możliwość porady prawnej, a przy tym realizowanym w ciąży i łączonym z badaniem w kierunku wad genetycznych dziecka – z lekarzem genetykiem. premiumLEX gwarantuje klientom wygodę i dyskrecję – zestawy do pobierania próbek oraz wyniki testu mogą być przekazane w dyskretnej przesyłce, bez pieczątek laboratorium. Dodatkowo klient sam wybiera formę przedstawienia rezultatu: mailem, telefonicznie, pocztą, kurierem, do paczkomatu lub punktu. Test na ustalenie ojcostwa można zrealizować także anonimowo.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej o testach DNA

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-23.00 oraz w dni wolne w godzinach 8.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161