Testy DNA na ustalenie ojcostwa Przeskocz do treści
img
img   
BEZPIECZNIE

BEZPIECZNIE

 • 15 lat doświadczenia
 • Konsultacje z ekspertem i lekarzem genetykiem
 • Porady prawne
 • Pomoc 7 dni w tygodniu
 • Indywidualny opiekun klienta
PEWNIE

PEWNIE

 • Certyfikaty jakości: ISFG, GEDNAP
 • Analiza aż 34 markerów DNA
 • Współpraca z sądami
 • Analiza mikrośladów, mtDNA, chrX, chrY
SZYBKO

SZYBKO

 • Wynik w 24h i 3-5 dni
 • Analizy w dni wolne
 • Przesyłki z gwarancją dostarczenia na czas
 • Szybka opinia do badania z procedurą sądową

Testy DNA na ustalenie ojcostwa

premiumLEX proponuje testy DNA na ustalenie ojcostwa: w ciąży, prywatne i sądowe. Analiza przebiega z wykorzystaniem 24 markerów DNA, co gwarantuje wiarygodny i pewny wynik. Próbkami do takiego badania mogą być np. wymazy z policzka, używane sztućce, niedopałki papierosów, czy włosy z cebulkami.

Testy DNA na ustalenie ojcostwa podstawie 24 markerów DNA w 48 godzin

Analiza 24 markerów DNA umożliwia uzyskanie zawsze pewnego wyniku. Jest on jednoznaczny nawet wtedy, gdy bada się tylko mężczyznę i dziecko (np. po śmierci matki). Wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem wynoszącym ponad 99,9999%. Taka wartość oznacza pewny wynik zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Rezultat testu DNA na ustalenie ojcostwa jest dostępny już po 48 godzinach od momentu dostarczenia próbek do laboratorium (liczone są dni robocze). Jeśli klient potrzebuje wyniku szybciej, laboratorium może to zapewnić – wynik można uzyskać nawet w 24 godziny.

Testy DNA na ustalenie ojcostwa z wykorzystaniem dowolnych próbek DNA

Testy DNA na ustalenie ojcostwa wykonywane są na podstawie dowolnych próbek materiału genetycznego. Oznacza to, że klient może przedstawić np. wymazy z policzka, używane sztućce czy szklanki, używaną maszynkę do golenia, używany smoczek, paznokcie ze skórkami czy włosy z cebulkami. Próbki pobiera się samemu w domu z wykorzystaniem zestawu wysyłkowego albo w przychodni w pobliżu miejsca zamieszkania. w premiumLEX klient ma gwarancje stałej ceny ponieważ próbki są ubezpieczone. Oznacza to, że badanie kolejnej próbki jest bezpłatne, jeśli jakość pierwszej będzie niewystarczająca i analizę trzeba będzie powtórzyć.

Testy DNA na ustalenie ojcostwa realizowane przez profesjonalistów

Wszystkie testy DNA na ustalenie ojcostwa realizowane są przez doświadczonych profesjonalistów, a wynik skonsultować można telefonicznie z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Ułatwia on odczytanie rezultatu i rozwiewa wątpliwości. Jeśli klient wykonuje badanie do celów sądowych, w cenie testu zawarta jest porada prawna, natomiast przy teście w ciąży łączonym z badaniem oceniającym zdrowie dziecka – konsultacja z lekarzem genetykiem.

premiumLEX dba również o dyskrecję klientów, więc zestawy do pobierania próbek oraz wyniki mogą być przesłane w przesyłce bez pieczątek laboratorium – na dowolny adres, do punktu, paczkomatu etc. Dla komfortu klientów testy prywatne wykonywane mogą być również anonimowo.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej

665 761 161

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-23.00 oraz w dni wolne w godzinach 8.00-21.00


Przeczytaj też:


Zapytaj o badanieZadzwoń: +48 665 761 161